نشست‌های طرح مستندسازی تجارب خبرگان در آستانه بازنشستگی در مجتمع مس سرچشمه ادامه دارد

اخبار مدیریت دانش

عضو تیم مدیریت دانش مجتمع مس سرچشمه در گزارشی بیان کرد: امور آموزش و تجهیز نیروی انسانی در راستای پیشبرد طرح مستندسازی تجارب خبرگان در آستانه بازنشستگی در مجتمع مس سرچشمه و در ادامه نشست‌های برگزارشده قبلی، اوایل دی‌ماه جاری سه نشست دیگر را نیز برگزار کرد.

سعید صالحی اظهار داشت: در این نشست‌ها، «محسن حسین‌زاده» سرپرست عملیات بویلر امور ذوب، درخصوص اهمیت رعایت تمام پروتکل‌های ایمنی در شبه‌حادثه‌ها، اهمیت و جایگاه دقت و توجه بالا در زمان کار در بویلر با توجه به وجود خطرات بالا در شرایط دمایی بالا و جلوگیری از وقوع حوادث با انجام کارها با دقت بالا، تجارب خود را در میان گذاشت.

وی ادامه داد: همچنین «غلامحسین وحیدی‌فر» سرپرست نگه‌داری و تعمیرات مکانیک امور تغلیظ، با موضوع نصب لاینرها و گریت داخل آسیاها از طریق جوشکاری، جایگاه ایجاد نظم و ساختار مناسب در افزایش کارآیی کارکنان درگیر در عملیات اورهال و افزایش کارآیی، بهره‌وری و آمادگی کارکنان از طریق تدوین شیوه‌نامه اجرای عملیات و ارائه به کارکنان پیش از اورهال، سخن گفت.

صالحی افزود: «اکبر فاتحی» سرپرست نمونه‌برداری امور معدن نیز، با محور کاهش خطای نمونه‌برداری در نمونه‌برداری از چاه‌های حفاری، تطابق بلوک ساخته‌شده با جبهه‌های کاری در معدن و فرآیند نمونه‌برداری از چاه‌های آب، تجارب خود را در میان گذاشت.

عضو تیم مدیریت دانش مجتمع مس سرچشمه، با قدردانی از همکاری امور ذوب، تغلیظ و معدن، خاطرنشان کرد: از مهم‌ترین اهداف این طرح، پیشگیری از تکرار اشتباهات و دوباره‌کاری‌های ناشی از خروج کارکنان در آستانه بازنشستگی است که تمام کادر برنامه‌ریزی و اجرای طرح درصدد تحقق این هدف هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا