تفاهم نامه آموزشی امور آموزش مجتمع مس سرچشمه رفسنجان با اداره آموزش و پرورش شهرستان بردسیر

تفاهم نامه آموزشی

مدیر امور آموزش و تجهیز نیروی انسانی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان گفت: امور آموزش مجتمع مس سرچشمه در راستای مسئولیتهای اجتماعی برای ارتقا دانش گروههای هدف، با اداره آموزش و پرورش شهرستان بردسیر تفاهم نامه آموزشی امضا نمود.

مهندس وحید امیری در این رابطه اظهار داشت: با توجه به فراهم شدن زمینه استقرار رشته معدن در هنرستان فنی و حرفه ای شهید اصغر سعید شهر گلزار شهرستان بردسیر و همچنین با توجه به ظرفیت های قابل استفاده در معدن مس در آلو، تفاهم نامه همکاری فی ما بین امور آموزش و تجهیز نیروی انسانی و اداره آموزش و پرورش شهرستان بردسیر منعقد شد.

وی افزود: بر اساس این تفاهم نامه، استفاده بهینه از توان آموزشی برای نیل به اهداف مشترک در خصوص ارتقا فرهنگ و دانش صنعتی معدنی، آموزش تخصصی سرپرستان و مربیان هنرجویان هنرستان فنی و حرفه ای شهید اصغر سعید شهر گلزار و توانمندسازی هنرجویان در زمینه آموزشهای مهارتی و کارگاهی در دستور کار قرار می گیرد.

امیری مهیا نمودن زمینه لازم جهت بازدید و حضور هنرجویان در معدن مس درآلو را از دیگر مفاد این تفاهم نامه ذکر کرد و ادامه داد: تهیه برنامه های رسانه ای مشترک به منظور فرهنگ سازی و معرفی مشاغل صنعتی معدنی، فراهم نمودن زمینه انجام دوره کار آموزی هنرجویان رشته معدن با رعایت کلیه دستورالعمل های ایمنی و برگزاری همایش های تخصصی و حرفه ای، ارائه مشاوره های شغلی و ….. به هنرجویان نیز از دیگر مفاد تفاهم نامه است که در دستور کار قرار خواهد گرفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا