آزمون تایید مدارک تحصیلی ۱۳۰نفر از کارکنان مجتمع مس سرچشمه برگزار شد

سرپرست آزمون و ارزشیابی امور آموزش و تجهیز نیروی انسانی مجتمع مس سرچشمه گفت: آزمون تایید مدارک تحصیلی برای ۱۳۰نفر از کارکنان مجتمع مس سرچشمه برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، مهندس مهدی عظیمی با اعلام این خبر افزود: این آزمون، دوشنبه سوم آذرماه در دو گروه در ساعات 10 صبح و 12 ظهر روز یکشنبه 3 آذر در ورزشگاه تختی سرچشمه برگزار شد.

وی ادامه داد: آزمون مذکور برای کارکنانی است که مدارک تحصیلی خود را ارائه داده بودند و کارگزینی این مدارک را تایید کرده بود و امور آموزش برای اعتبارسنجی این مدارک، آزمون را برگزار کرد.

سرپرست آزمون و ارزشیابی امور آموزش و تجهیز نیروی انسانی مجتمع مس سرچشمه با بیان اینکه آزمون روز دوشنبه دومین مرحله از آزمون‌های تایید مدارک تحصیلی در سال 99 به شمار می‌رود، یادآور شد: این آزمون در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد برگزار شده است.

عظیمی به رعایت قاطعانه پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری آزمون اشاره و بیان کرد: این آزمون با تمهیدات ستاد کرونای مجتمع مس سرچشمه برگزار و علاوه بر اینکه صندلی‌ها با فاصله چیده شده و به همه شرکت‌کنندگان ماسک داده شد و تب‌سنجی شدند، افراد برای ورود به محل آزمون فرم تریاژ را پرمی‌کردند که در این فرم، سلامت خود را از نظر ابتلا به کرونا تایید می‌کردند.

سرپرست آزمون و ارزشیابی امور آموزش و تجهیز نیروی انسانی مجتمع مس سرچشمه اضافه کرد: نتایج این آزمون تا دو هفته آینده اعلام خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا